Strona główna  
Choose language: Polish English French Spanish Russian German     
 Strona Glowna
Kim jesteśmy
Kontakt
Praca
EBPartners podpisuje umowę
Partners
 Nasze usługi
Analiza rynku
Pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej
Zakładanie biur / filii
Pomoc w prowadzeniu negocjacji
Nadzór, zarządzanie Waszym dystrybutorem
Poszukiwanie dostawców
Inwestować w Polsce
 Zasoby
Użyteczne Linki
News
 Mapa serwisu
Informacje prawne
    Ochrona prywatności
Mapa serwisu
 Mapa serwisu » Informacje prawne

 

Informacje prawne

 

Z przyjemnością gościmy Państwa na portalu informacyjnym i prezentacyjnym firmy Europe Business Partners. Zawartośc tego portalu zgodna jest z uregulowaniami francuskimi i wspólnotowymi.

 

Informacje, które znajdują się na tej stronie nie mają żadnego charakteru kontraktowego i nie wiążą odpowiedzialnością Europe Business Partners. Firma pozostaje wolna od odpowiedzialności,  na bieżąco wzbogacając, modyfikując, poprawiając lub usuwając całość lub część treści i prezentacji stron na swoim portalu internetowym.

Mimo dołożeniu wszelkich starań do tworzenia tego portalu i uaktualniania danych, mogą wystąpić błędy, niedoskonałości, niedopatrzenia jak również problemy z podłączeniem do portalu lub przerwaniem połączenia. Europe Business Partners uchyla się od odpowiedzialności za szkody bezpośrednie i pośrednie, które mogłyby z tego wyniknąć.

 

Własność intelektualna i prawa pokrewne

 

Portal internetowy firmy Europe Business Partners oraz wszelkie elementy, które go tworzą, zwłaszcza rozmaite treści (zdjęcia , teksty, prezentacje) oraz dołączone oprogramowanie są chronione prawem własności intelekualnej i prawami pokrewnymi i zastrzeżone jedynie dla Wydawcy.

Wszelkie użytkowanie, odtwarzanie, przedstawianie lub rozpowszechnianie w całości lub w części tych elementów jest surowo zabronione,  za wyjątkiem możliwości odtwarzania bez dokonywania zmian i fałszowania wykonanych w tym celu kopi osobistej i prywatnej,  zgodnie z art. L.122 – 5, 2ş  Kodeksu Własności Intelektualnej.                           

 

Linki :

 

Portal może zawierać linki względem innych portali internetowych bądź innych źródeł. W chwili  ściągania danych z portalu internetowego, firma nie może kontrolować tych stron  a także  źródeł zewnętrznych, wobec tego nie może być pociągana do odpowiedzialności względem tych portali i źródeł, oraz nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności co do treści, reklam, produktów, usług i wszelkich innych dostępnych materiałów, znajdujacych się na tych portalach i źródłach zewnętrznych.  

Copyright © 2004-2013 EBPartner.com Designed by EBWEB.PL