Strona główna  
Choose language: Polish English French Spanish Russian German     
 Strona Glowna
Kim jesteśmy
Kontakt
Praca
EBPartners podpisuje umowę
Partners
 Nasze usługi
Analiza rynku
Pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej
Zakładanie biur / filii
Pomoc w prowadzeniu negocjacji
Nadzór, zarządzanie Waszym dystrybutorem
Poszukiwanie dostawców
Inwestować w Polsce
 Zasoby
Użyteczne Linki
News
 Mapa serwisu
Informacje prawne
Mapa serwisu
 Strona Glowna » Kim jesteśmy

Europe Business Partners jest firmą specjalizującą się w dziedzinie coachingu, umożliwiającym firmom rozpoczęcie działalności w Polsce lub we Francji.

 

Współpraca polsko-francuska, na której bazuje firma, jest możliwa dzięki pracownikom EB Partners i założycielowi firmy, Damianowi Lefebvre. Posiadając ponad dziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie doradztwa, postanowił on połączyć swoją wiedzę geograficzną i ekonomiczną z potencjałem i doświadczeniem swoich pracowników.

 

Wraz z nimi, współpracuje zespół osób, składający się z profesjonalistów z wielu dziedzin : doradztwa, handlu i prawa, którzy będą służyć Państwu pomocą w badaniu i realizacji przedsięwzięcia.  

Misją firmy Europe Business Partners jest pomaganie firmom w rozpoczęciu działalności w obu krajach oraz wspieranie ich przedsięwzięć na każdym etapie działalności.

 

Pomyślny wynik implementacji

 

Aby zapoczątkować i rozwinąć działalność w nowym miejscu, należy poznać mechanizmy gospodarcze, prawne oraz struktury administracyjne danego państwa.

 

W tym celu Europe Business Partners pomaga i doradza firmom na różnych etapach implementacji ich działalności. Wsłuchując się w potrzeby klientów, Europe Business Partners stara się na nie odpowiedzieć, pomagając w realizacji przedsięwzięcia tak, aby klienci mogli osiągnąć najlepsze korzyści z tej implementacji.

 

Służy doradztwem na różnych etapach działalności firmy : począwszy od obserwacji sytuacji gospodarczej i pomoc w zestawianiu dokumentów, poprzez pomoc w załatwianiu formalności administracyjnych oraz w poszukiwaniu środków finansowych aż po poszukiwanie biur i szkolenia personelu ...

 

Europe Business Partners dostosowuje się do oczekiwań swoich rozmówców – firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, zarówno tych międzynarodowych, jak i tych, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, pragnąc zostać ich uprzywilejowanym partnerem. Największym atutem Europe Business Partners jest doskonałe poznanie sytuacji ekonomicznej  i aktorów gospodarczych obszaru, na którym implementacja ma być realizowana.

 

Obecność Europe Business Partners podczas wdrażania działalności firmy w nowym miejscu, wyraża się również tworzeniu dokumentów obciążeniowych i analizy potrzeb przy wykorzystaniu metod audytu. 

 

 

Od A do Z

 

Europe Business Partners jest obecna od początku do końca realizacji Państwa przedsięwzięcia. Państwa firma może się opierać na naszych usługach na wszystkich etapach działalności, które będą nadawać rytm jej implementacji :

 

·          Audyt przedimplementacyjny ;

·          Opracowanie dokumentów obciążeniowych ;

·          Poszukiwanie i urządzanie lokali dostosowanych do potrzeb i specyfiki działalności;

·          Poszukiwanie dostawców ;

·          Zestawienia finansowe ;

·          Załatwianie formalności administracyjnych i technicznych ;

·          Uzyskanie pozwolenia ;

·          Tworzenie stron internetowych, Tłumaczenia ;

·          Doradztwo w zakresie rekrutacji personelu : administracyjnego i hostess ;

·          Wprowadzanie w środowiska przemysłowe ;

 

 

ebpartner.com
NIP: 526-278-77-88, REGON: 933017509


Bank Zachodni WBK SA
98 1090 2398 0000 0001 0302 9375

tel: +48 71 343 74 28, fax: +48 71 343 74 27

e-mail: contact@ebpartner.com, www: http://www.ebpartner.com

Copyright © 2004-2013 EBPartner.com Designed by EBWEB.PL