Strona główna  
Choose language: Polish English French Spanish Russian German     
 Strona Glowna
Kim jesteśmy
Kontakt
Praca
EBPartners podpisuje umowę
Partners
 Nasze usługi
Analiza rynku
Pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej
Zakładanie biur / filii
Pomoc w prowadzeniu negocjacji
Nadzór, zarządzanie Waszym dystrybutorem
Poszukiwanie dostawców
Inwestować w Polsce
 Zasoby
Użyteczne Linki
News
 Mapa serwisu
Informacje prawne
Mapa serwisu
 Zasoby » News

NEWS 2005

Marzec-Kwiecień 2005

 

Tetedefense, główny dystrybutor sprzętu biurowego Canon  w regionie paryskim, powierza EbPartners misję rozwoju działu sprzedaży w swojej filii, od czterech lat mającej siedzibę we Wrocławiu. Realizacja tego projektu skupi się na stworzeniu oddziału EbCopy. By zapewnić wygodne rozwiązania ściśle określonej grupie klientów, EbPartners wprowadzi nowe strategie marketingowe oraz sprzedaż telefoniczną.

Maj-Czerwiec 2005

EbPartners podpisuje umowę partnerską z Home.pl, numerem 1 w Polsce w dziedzinie zakwaterowania. Współpraca ta ma na celu zapewnienie klientom działu EbWEB bezpieczeństwa w zakresie świadczonych usług, bazy danych oraz płatności on-line.

Lipiec-Sierpień 2005

EbPartners ogłasza stworzenie nowego portalu internetowego HOTELPL.COM  Posiada on bogatą, dostępną w sześciu językach, bazę hoteli w Polsce, z możliwością rezerwacji pokoi on-line. Przy tej okazji EbPartners podpisuje umowę o współpracy www.hotelpl.com z francuską grupą hotelową Campanile, Radisson SAS oraz z innymi sieciami.

EbPartners, w ramach strategii zbliżania się do klienta, otwiera dwie filie - w regionie paryskim i południowo-zachodnim, w okolicy Pau- Bayonne.

Wrzesień-Październik 2005

EbPartners wspiera i uczestniczy w akcji entraide, charytatywnego stowarzyszenia  zajmujacego się pomocą dzieciom.

Nowe działania: wielojęzykowa strona internetowa Slavic-Romance. EbPartner zajmuje się również promocją, marketingiem i rozwojem tego przedsięwzięcia.

Listopad-grudzien 2005

Obrót handlowy w trzecim trymestrze  wzrósł w porównaniu z trymestrem drugim. Kontynuacja wzrostu i potwierdzenie dobrych wyników firmy.

 

Copyright © 2004-2013 EBPartner.com Designed by EBWEB.PL